Nabídka rostlin / Plants sale                                                                            Domů / home page

V malém množství nabízím skalničky i na prodej. Rostliny neposílám poštou, je nutná osobní návstěva na chalupě v České Rybné. Nabídku rostlin pro jarní odběr rozesílám jako přílohu mailu ihned po Novém roce a je nutno o ni požádat kdykoliv v roce předcházejícím, nejpozději do Vánoc. Objednávky eviduji v pořadí v jakém dojdou a v tom pořadí je také  připravuji pro odběr. Odběr je možný podle počasí od začátku dubna a objednané a připravené rostliny podržím až do příjezdu odběratele maximálně do konce května.

I sell a small quantity of quite rare plants every year. In a case of an interest I am able to send you my list of plants for sale by e-mail, ask for it however till Christmass the latest in the previous year. Orders should be done ideally in early January, in a case of later orders many plants could be booked out. I am sorry that I am not able to send plants by post.