Nabídka rostlin / Plants sale                                                                            Domů / home page

V malém množství nabízím skalničky i na prodej, soustřeďuji se však na vzácnější a choulostivější druhy. Nabídku rostlin již neumisťuji na této stránce, protože poptávka příliš převyšuje moje možnosti. Na požádání mohu tuto nabídku poslat jako přílohu e-mailu. Nabídku rozesílám ihned po Novém roce a je nutno o ni požádat kdykoliv v roce předcházejícím, nejpozději do Vánoc. Objednávky vyřizuji na jaře jak to počasí dovolí a podle pořadí ve kterém dojdou. Později došlé objednávky již nemají naději že je budu schopen splnit. Bohužel ale už nejsem schopen rostliny posílat poštou.

I sell a small quantity of quite rare plants every year, for foreign countries however only at an occasion of personal visit. In a case of an interest I am able to send you my list of plants for sale by e-mail, ask for it however till Christmass the latest in the previous year. Order should be done in early January. I am sorry however but I am not able to send plants by post.